Kufta toodete hooldusjuhised

Meie toodetel kasutatavad logomärgid on valmistatud vegan-nahast või kangast ning ei anna pesus riietele värvi. Kõik KUFTA's kasutatavad kangad omavad vähemalt Öko-Tex 100 sertfikaati, enamik meriinokangaid aga gots-sertifikaati. Täpsemate küsimuste korral saada meile e-kiri: info@kufta.ee

Kuidas hooldada puuvilla?

Puuvillast esemeid pesta kuni 30 kraadises vees, õrna või käsipesu programmiga. Trummeldamine madalal kiirusel, maksimaalselt 400 pööret. Vajadusel triikida madalal kuumusel. Ära valgenda! Ei tohi kuivatada masinkuivatis!

Kuidas hooldada meriinovilla?

Meriinovillast esemeid pese alati spetsiaalse villaprogrammiga ja villa pesemiseks mõeldud vahendiga. Parim temperatuur meriino pesemiseks on umbes 30 kraadi. Vormi säilitamiseks pane toode alati esialgsesse vormi juba niiskena. Villa pesemisel ei tohi kasutada pesuloputusvahendit!

Kuidas hooldada puuvillafliisi?

Fliisrõivaid võiks pesta pigem jahedama veega, käsitsi või õrna pesuprogrammiga masinas. Soovitav on mitte kasutada valgendajaid ega pesupehmendajaid. Võib kasutada madalate pööretega tsentrifuugi, kuid soovitame pigem eelistada õhu käes kuivatamist. Ei tohi triikida.

Kuidas hooldada softshelli?

Softshelli pesta kuni 30 kraadises vees, kas käsipesu või spordirõivaste programmiga. Vajadusel triikida madalal kuumusel väljaspoolt. Sisemist fliisi triikida ei tohi. Veekindlus 10000mm niiskuse läbilaskevõime (seest välja) 3000g/m2/24h.

Sofshell sobib kandmiseks igal aastajal. Nii jahedamal suveõhtul kui ka soojal talvepäeval. Sofshell on vihma- ja tuulekindel aga samas hästi hingav, mis teeb sellest asendamatu riideeseme garderoobis.

Kuidas hooldada rannarõivaid?

Rannariiete koostis on 80% ümbertöödeldud PES, 20% Xtra Life Lycra. Kangal on UV kaitse (UPF 50+) ja öko-tex 100 sertifikaat. Pesta spordipesugeeliga ning valida spordiriiete pesuprogramm: max 30 kraadi ja tsentrifuug kuni 800 pööret minutis.